توضیحاتی راجب محلولهای اوکراس :

 Cleaner : این محصول یکی از بهترین تولیدات کمپانی اوکراس می باشد و جهت تمیز کردن درام ، فم رولر و مگنت انواع پرینتر و ماشینهای اداری و فتوکپی مورد استفاده قرار می گیرد .

روش استفاده : مقداری از محلول را روی پارچه متقال یا گاز ( از دستمال کاغذی استفاده نکنید ) بزنید و شروع به تمیز کردن کنید شایان ذکر است قبل از هر اقدامی قطعه ( درام/فم رولر / مگنت ) بدون پودر تونر باشد و بعد از تمیز کردن با دستمال خشک تمیز کنید و بعد از خشک شدن قطعه را استفاده کنید .

  Head cleaner : یکی از بهترین هد کلینر های استاندارد و تست شده قوی و باز کننده نازل هد پرینتر های جوهر افشان مورد استفاده در تمام پرینترها.

روش استفاده : مانند تمام هد کلینر های دیگر

dilute : این محصول جهت رقیق کردن و شفافیت و جلا بخشیدن به جوهر پرینتر و جهت جلوگیری خشک شدن زود هنگام جوهر و جهت همخانی جوهر های مختلف با تکنولوژی نانو جهت پرینتر های جوهر افشان می باشد .

روش استفاده : در هر بار جوهر کردن در پرینتر های مخزن دار در هر رنگ ۲ میل اضافه کنید و سلامت پرینتر خود ر بهبود ببخشید .

Stable foam  : این محصول به صورت پودر زرد رنگ می باشد و جهت استفاده فم رولر پرینتر های لیزری و بلید جهت نرم و بدون صدا کار کردن کارتریج و جلوگیری از لک گرفتگی و طولانی کردن عمر قطعات.

روش استفاده : بعد از تمیز کردن فم و بلید در مرحله آخر جهت بهبود کیفیت چاپ کمی از پودر به فم رولر و بلید آغشته شود . بهتر است قبل از این کار فم توسط cleaner محصول شرکت اوکراس تمیز شود . با این کار عمر قطعات کارتریج بیشتر می شود و کیفیت چاپ بهبود می یابد

هشدار ۱ – حتما از دستکش استفاده کنید و تمام موارد ایمنی کار با مواد عالی و شیمیایی را در نظر بگیرید .

هشدار ۲ – در جای خشک و خنک و به دور از تابش مستقیم خورشید و نور باشد زیرا گرما و دمای بالا باعث تغییر رنگ محلول ها می شود اما ممکن است ماهیت مواد تغییر نکند و بعضی از محلولها  قابل اشتعال می باشد .

هشدار ۳ – لطفا به دلیل وسعت قطعات مختلف در ایران ابتدا گوشه ای از قطعه را با محلول تست کنید و سپس بعد از اطمینان از محلول در آن قطعه استفاده کنید .